KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16274065
nr 1627 4065
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålningar, 3 st, Oramade. Signerade. Olja på duk, 93x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 juni 2024
kl 18:25:37
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler